از ربات 19 زبانه تا ... +عکس

تازه های فناوری در هفته گذشته؛از ربات 19 زبانه تا ... +عکسهفته گذشته زمانی بود که ماکروسافت بعد از سال ها تلاش بالاخره کنسول خود را وارد بازار کرد. همچنین وسیله و گجت های جالب دیگری نیز وارد بازار شدن

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
تازه های فناوری در هفته گذشته؛

از ربات 19 زبانه تا ... +عکس

هفته گذشته زمانی بود که ماکروسافت بعد از سال ها تلاش بالاخره کنسول خود را وارد بازار کرد. همچنین وسیله و گجت های جالب دیگری نیز وارد بازار شدند.
 در هفته گذشته چند فناوری جدید وارد بازار شده است که در اینجا تعدادی از این فناوری ها را به شما معرفی می کنیم.

قلم نوری هنرمندان : نقاشی کشیدن روی تبلت ها بسیار سخت است زیرا باید همه کارها با دست انجام شود و این باعث می شود تا معادلات بر هم خورده و نقاشی درست نشود. به تازگی قلمی وارد بازار شده است که به هنرمندان کمک می کند تا بهترین نقاشی ها را با استفاده از قلم نوری بکشند. این قلم ها به ماننند قلمو روی صفحه نمایش عمل می کنند. ایکس باکس وان : شاید مهمترین خبر فناوری در هفته گذشته ورود 18 امین نسل از کنسول های بازی با نام ایکس باکس وان به خانه ها باشد. هفته گذشته ماکروسافت از کنسول جدیدش رونمایی کرد ولی همین ابتدای کار گزارش های خرابی بسیاری را دریافت کرده است. ربات 19 زبانه: "نئو" نام رباتی است که هفته گذشته رونمایی شد و شبیه به یک همدرد برای شما کار می کند. این ربات قادر است به 19 زبان مختلف دنیا با شما سخن بگویید و حتی سیستم های چشم آن قادرهستند حالت روحی را در نظر گرفته و حرف های مثبت به شما بزنند. این ربات در اندازه یک نوزاد ساخته شده است و پیشرفت بزرگی در عرصه ربات سازی به حساب می آید. کنسول موبایلی: بازی کردن با موبایل همیشه سخت بوده است اما اگر وسیله درست داشته باشید دیگر این موضوع سخت نخواهد بود. هفته گذشته وسیله ای وارد بازار شد که می تواند کمک به سزایی به بازی خورها بکند. این وسیله گوشی شما را به سبک یک کنسول دستی می کند و می توانید به کمک آن راحت بازی کنید. 

یکشنبه 1403/02/30 45 بازدید