مردی با عجیب ترین بیماری خوابگردی +عکس

مردی با عجیب ترین بیماری خوابگردی +عکسخوابگردی یکی از مشکلاتی است که بسیاری به آن مبتلا هستند و نمی توان آن را به عنوان بیماری خطرناکی نام برد ولی در جایگاه خود بسیار عجیب است.هر بیماری دارای سطوح مخت

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات
خوابگردی یکی از مشکلاتی است که بسیاری به آن مبتلا هستند و نمی توان آن را به عنوان بیماری خطرناکی نام برد ولی در جایگاه خود بسیار عجیب است.
هر بیماری دارای سطوح مختلفی از خطر است به طوری که ممکن است یک بیماری خیلی ساده مانند خوابگردی به حالتی خطرناک یا حتی عجیب و بی کنترل برسد.

"استیو چپمن" مردی انگلیسی است که دچار یک سطح بسیار خاص از بیماری خوابگردی شده است. در این سطح بیمار کنترلی در هنگام خواب ندارد و شاید چشمانش بسته باشد اما به نظر می رسد کاملا هوشیار بوده و فعالیت های عجیب انجام داده است.این مرد که دو فرزند دارد چندی پیش در یک خوابگردی خاص، سقف خانه خود را کاملا رنگ آمیزی کرده است و صبحانه بچه ها را نیز آماده کرده است. این در حالی است که تمام وسایل را از انباری به داخل خانه آورده و سپس آن ها را جمع کرده است.

بیماری این مرد "خواب زیبا" نامیده می شود که باعث اصلی بروز این مشکلات است. بسیاری از متخصصین بر این اعتقاد هستند که بیماران این سطح ممکن است دست به کار های واقعا خطرناک بزنند.

تنها درمانی که برای این بیماری خاص که از هر یک میلیون نفر تنها یکی را مبتلا می کند ارائه شده است، سبک خوابیدن و البته تحت نظر روانپزشک بودن است.

یکشنبه 1403/02/30 39 بازدید