سفری به تونل مخفی قاچاقچیان مکزیکی +عکس

تونل های مخفی یکی از راه های اصلی است که قاچاقچیان استفاده می کنند و از این رو شاید جالب باشد که نگاهی به درون یکی از این تونل های مخفی داشته باشیم.قاچاقچیان هر کدام راه های مختلفی برای گذر دادن مواد

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

تونل های مخفی یکی از راه های اصلی است که قاچاقچیان استفاده می کنند و از این رو شاید جالب باشد که نگاهی به درون یکی از این تونل های مخفی داشته باشیم.

قاچاقچیان هر کدام راه های مختلفی برای گذر دادن مواد مخدر امتحان می کنند و معمولا راه هایی می تواند خوب باشد که به هیچ عنوان توسط پلیس پیدا نشده و همیشه مخفی باقی بماند ولی پلیس ها نیز بیکار نیستند و همیشه به دنبال سارقین می روند.

تونل های مخفی یکی از راه های اصلی است که قاچاقچیان استفاده می کنند و از این رو شاید جالب باشد که نگاهی به درون یکی از این تونل های مخفی داشته باشیم، مخصوصا این تونل اگر در مکزیک که یکی از بزرگترین کارتل های مواد مخدر را دارد باشد بیشتر هیجان انگیز خواهد بود.

چندی پیش یکی از تونل های مختلف در مرز آمریکا در منطقه آریزونا پیدا شد که در حال ساخت بودی باز هم مواد مخدر از آن رد و بدل می شد و به یک راه تبدیل شده بود. این تونل با سیستمی بسیار جالب ساخته شده است و به نظر زحمت زیادی برای آن کشیده شده است .

نکته ای که نباید ناگفته باقی بماند این است که طول این تونل نزدیک به 500 متر و ارتفاع آن 3 متر است.یکشنبه 1403/02/30 44 بازدید