بافت کتی از جنس موی انسان +عکس

بافت کتی از جنس موی انسان +عکس\"ژیانگ رنسیان\" یک خانم 60 است که هدیه ای جالب را برای همسرش آماده کرده است. هدیه ای که این خانم به هسرش داده است باعث شد تا بسیاری از رسانه های جهان نیز برای پخش کردن آن

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

بافت کتی از جنس موی انسان +عکس

"ژیانگ رنسیان" یک خانم 60 است که هدیه ای جالب را برای همسرش آماده کرده است. هدیه ای که این خانم به هسرش داده است باعث شد تا بسیاری از رسانه های جهان نیز برای پخش کردن آن به تکاپو افتاده و این هدیه را به نمایش بگذراند.
 هدیه دادن یکی از امور پسندیده ای است که بسیاری از انسان ها برای خوشحال کردن یکدیگر از آن استفاده می کنند. هدیه ها باید ارزشی معنوی داشته باشند و گاهی هزینه خرید و ارزش مالی آن ها مورد توجه قرار نمی گیرد. 

"ژیانگ رنسیان" یک خانم 60 است که هدیه ای جالب را برای همسرش آماده کرده است. هدیه ای که این خانم به هسرش داده است باعث شد تا بسیاری از رسانه های جهان نیز برای پخش کردن آن به تکاپو افتاده و این هدیه را به نمایش بگذراند.این خانم که یک معلم بازنشسته چینی است پس از 11 سال توانست کتی را برای همسرش ببافد که تماما از موهای خودش ساخته شده است. او تمام موهای ریخته و کوتاه کرده اش را روی هم گذاشته و با کمک آن ها یک کت به همراه کلاه برای همسرش بافته است.

"ژیانگ" از سن 34 سالگی تمام موهای خود را جمع کرده است و به گفته خودش همیشه به خاطر داشتن موهایی بلند و ضخیم در میان خانواده مشهور بوده است. او پس از این که موهایش به مرور ضعیف می شود تصمیم می گیرد تا یک حرکت جالب با استفاده از آن ها انجام دهد.او در سال 2003 و زمانی که موی بسیاری را جمع کرده بود تصمیم گرفت تا کار بافت کت را آغاز کند. البته بافت همچین چیزی بسیار سخت است زیرا شما باید ازمو به جای نخ استفاده کنید و کل ماجرای بافت آن متفاوت می شود. 

این خانم در حین بافت کت تمام تارهای موی خود را نیز شمرده است و به نظر می رسد در طول این 11 سال از 116 هزار و 58 تار مو استفاده کرده است. وزن این کت تقریبا 382 گرم است و وزن کلاهش 119 گرم است. 

یکشنبه 1403/02/30 45 بازدید