تلفیق جالب وسایل مدرن و عصر بخار +عکس

تلفیق جالب وسایل مدرن و عصر بخار +عکس\"دیمیتری تیهونکو\" مردی است که علاقه خاصی به وسایل عصر بخار دارد. این مرد برای همه چیز قالبی می سازد که نشان دهد ان ها از گذشته به دوران ما رسیده اند. این وسایل در

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

تلفیق جالب وسایل مدرن و عصر بخار +عکس

"دیمیتری تیهونکو" مردی است که علاقه خاصی به وسایل عصر بخار دارد. این مرد برای همه چیز قالبی می سازد که نشان دهد ان ها از گذشته به دوران ما رسیده اند. این وسایل در نوع خود جالب و عجیب هستند .
 عصر بخار اصطلاخی است که به وسایلی داده می شود که به سبک قدیمی و به شکل دستگاه هایی ساخته می شوند که به نظر با بخار کار می کنند. این دستگاه ها البته بیشتر قالب قدیمی دارند و خودشان با سیستم بخار کار نمی کنند. 

"دیمیتری تیهونکو" مردی است که علاقه خاصی به وسایل عصر بخار دارد. این مرد برای همه چیز قالبی می سازد که نشان دهد ان ها از گذشته به دوران ما رسیده اند. این وسایل در نوع خود جالب و عجیب هستند . او کار خود را با مایکرویو و یخچال آغاز کرد و تمام دستگاه ها را به صورت کاملا مکانیکی در آورد. در وسایلی که او تغییر می دهد شما هیچ دکمه پنهان یا لمسی مشاهده نمی کنید و همه چیز مکانیکی شده اند. حتا برای عوض کردن کانال تلویزیون هم باید از دکمه های سخت آهنی استفاده کرد. 

شمایل خاصی در خانه این مرد به پا شده است و عصر بخار در همه وسایل حتی تلفن همراهش هم دیده می شود. البته او به غیر از خانه خود برای هر کسی که بخواهد عصر بخار را وارد خانه کند کار می کند. البته شغل اصلیش تعمیر وسایل الکتریکی است. 


جمعه 1403/01/24 44 بازدید