خاموش کردن ویندوز8 تنها با استفاده از یک کلید +آموزش تصویری

همه ی شما می دانید که برای خاموش کردن کامپیوتر یا لپتاپ خود در ویندوز های 7 و قبل از آن، باید گزینه ی start را انتخاب کنید و........به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :&nb

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


همه ی شما می دانید که برای خاموش کردن کامپیوتر یا لپتاپ خود در ویندوز های 7 و قبل از آن، باید گزینه ی start را انتخاب کنید و........
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران :  اما چه می شود اگر شما نخواهید روی آن کلیک کنید ؟ اگر موس شما گیر کند و یا شما احساس تنبلی و خستگی می کنیدچه؟

حال یاد می گیریم، چطور می توانیم در ویندوز 8، سیستم را فقط با چند کلیک خاموش می کنیم.در نسخه های قبلی ویندوز، شما می توانستید به آسانی،و با ظاهر کردن منوی استارت و با انتخاب کلید shutdown این کار را انجام دهید.

اما در ویندوز 8 صفحه ی نمایش شروع واقعا آزار دهنده است،که خوشبختانه در نسخه های بعدی مشکل آن برطرف شده است،و می توان به همان صورت که در ویندوز7 این کار را انجام می دادید، سیستم خود را خاموش کنید. اکنون می فهمیم،که چگونه از این امکان ویندوز 8 استفاده کنیم.

این کارواقعا ساده است: ابتدا از کلید هایwin+xاستفاده کنید،تا به power tools menu برسیم.مطابق شکل زیر:از کلید u،برای باز شدن منوی shut down or sign out استفاده کنید.حال می توانید با استفاده از کلیدU بلافاصله ویندوز را خاموش کرده و یا با استفاده از کلیدS خواب،Rری استارت،و با کلیدiآنرا sign out کنید.حال، شمایک نینجا کیبورد دارید.
یکشنبه 1403/02/30 43 بازدید