کامپیوتری که آزادانه در خانه حرکت می کند +عکس

«KEECKER» اولین رایانه ای است که در اطراف خانه به دنبال شما می آید و دستورات شما را انجام می دهد. این رایانه دیگر کابلی ندارد و برای استفاده از آن نیازی به ماوس، کیبورد و مانیتور هم نیست.به گزارش&

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


«KEECKER» اولین رایانه ای است که در اطراف خانه به دنبال شما می آید و دستورات شما را انجام می دهد. این رایانه دیگر کابلی ندارد و برای استفاده از آن نیازی به ماوس، کیبورد و مانیتور هم نیست.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : تا به امروز تمامی رایانه ها به صورت پی سی یا لپ تاپ تولید و عرضه شده اند از این رو کمترین انعطاف را با زندگی روزمره داشته اند برای مثال شما برای هر بار استفاده از رایانه مجبور بودید که پشت آن ها بنشینید و بیشتر زمان خود را در اتاق بگذرانید.

«KEECKER» اولین رایانه ای است که در اطراف خانه به دنبال شما می آید و دستورات شما را انجام می دهد. این رایانه دیگر کابلی ندارد و برای استفاده از آن نیازی به ماوس، کیبورد و مانیتور هم نیست.این رایانه می تواند تمامی کارهای روزانه شما را انحام دهد، از وبگردی تا بازی و تماشای فیلم همگی با این دستگاه قبل انجام است. تمام حرکات و فرمان های صوتی شما از طریق حسگرهای 360 درجه و سنسورهای صدا دریافت می شود و در کسری از ثانیه توسط رایانه پردازش می شود .

برای استفاده از این دستگاه شما می توانید آن را با تلفن همراه هدایت کنید و در هر مکانی که دوست داشتید صفحه نمایش را روی دیوار انداخته و از رایانه استفاده کنید. این وسیله محدودیت های استفاده از رایانه را از بین برده است و لذت بالایی برای کاربران به همراه دارد.

دوشنبه 1403/01/27 40 بازدید