با این 4 عادت اشتباه زودتر پیر می شوید+_+

چند کاری و شلوغ بودن سر یک از مواردی است که می تواند شما را خیلی زود پیر کند. هنگامی که چنیدن کار دارید استرس بیشتری نیز در بدن شما به وجود می آید.استرس فشار خون را بالا برده و باعث آسیب دیدن اندام ه

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


چند کاری و شلوغ بودن سر یک از مواردی است که می تواند شما را خیلی زود پیر کند. هنگامی که چنیدن کار دارید استرس بیشتری نیز در بدن شما به وجود می آید.استرس فشار خون را بالا برده و باعث آسیب دیدن اندام های داخلی و حتی پوست شما می شود.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : شاید هیچکس در دنیا نباشد که دوست داشته باشد پیری را ببیند اما سن ما در گذر است و روزی می رسد که همه شاهد پیری و کهولت سن خود خواهیم بود. در ادامه مواردی را برای شما ذکر می کنیم که شما را زودتر پیر می کند و باید از آن جلوگیری کرد :

** چند کاری و شلوغ بودن سر یک از مواردی است که می تواند شما را خیلی زود پیر کند. هنگامی که چنیدن کار دارید استرس بیشتری نیز در بدن شما به وجود می آید.استرس فشار خون را بالا برده و باعث آسیب دیدن اندام های داخلی و حتی پوست شما می شود. استرس هیچگاه از بین نمی رود ولی اگر در ابتدای روز یک برنامه جامع برای خود داشته باشید می توانید بخش زیادی از این استرس را از بین ببرید.

** یکی از بزرگترین اشتباهاتی که برخی به آن دچار شده اند این است که به نظر ورزش تنها برای لاغر کردن مفید است و ربطی به سلامت بدن ندارد. این تفکرات اشتباه باعث میشود تا بسیاری از ورزش کردن اجتناب کنند در حالی که ورزش منظم می تواند پوست را تا سن 60 سالگی هم سالم و بدون چروک نگه دارد. توجه داشته باشید که حتی 30 دقیقه پیاده روی سریع در طول روز نیز می تواند به همین میزان برای شما مفید باشد.

** هیچ نشانه به اندازه سنگین شدن گوش ها خبر از کهولت سن نمی دهد. این روزها با وجود دستگاه های پخش موسیقی و هندزفری های متفاوت بسیاری از جوانان دچار سنگینی گوش شده اند. گوش دادن به موسیقی با صدای بلند باعث آسیب دیدن پرده گوش شده و ناشنوایی را تضعیف می کند. اگر علاقه بسیاری به موسیقی دارید می توانید آن را صدای پایین گوش دهید یا از هندزفری های مناسب که گوش را اذیت نمی کنند استفاده کنید.

** استفاده از سبزیجات به یک ناهار یا شام و صرفا در کنار غذا ختم نمی شود بلکه باید سبزیجات را همیشه استفاده کنید و آن ها را در هر وعده غذایی داشته باشید. سبزیجات می توانند از بیماری های مختلفی جلوگیری کنند همچنین با این خوراکی های طبیعی اندام های داخلی بدن شما بهتر کار خواهند کرد. صحبت ما این نیست که کلا به سمت سبزیجات بروید ولی توصیه می کنیم در کنار غذای اصلی ان را نیز حتما استفاده کنید. 
جمعه 1403/01/24 38 بازدید