خودرو تک نفره عجیب برای سال 2040 +عکس

PFUV طرحی آینده بینانه است که برای حل مشکلات شهری ساخته خواهد شد. این خودرو یک وسیله شخصی تکنفره است که قابلیت تا شدن وجمع کردن بدنه را دارد. این بدین معنی است که در زمان نیاز خودروی شما خیلی کوتاه می

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات


PFUV طرحی آینده بینانه است که برای حل مشکلات شهری ساخته خواهد شد. این خودرو یک وسیله شخصی تکنفره است که قابلیت تا شدن وجمع کردن بدنه را دارد. این بدین معنی است که در زمان نیاز خودروی شما خیلی کوتاه می شود و هر جایی به راحتی پارک می شود.
به گزارش سایت تفریحی دیـــبا از سایت باشگاه خبرنگاران : اگر صاحب خودروی سواری باشید حتما با بزرگترین مشکل خیابان ها یعنی نبود جای پارک آشنا هستید. خودروها هر چقدر هم کوتاه و جمع و جور شدند اما هنوز فضای زیادی را برای پارک نیاز دارند ولی این مشکل در آینده شاید از بین برود. 

PFUV طرحی آینده بینانه است که برای حل مشکلات شهری ساخته خواهد شد. این خودرو یک وسیله شخصی تکنفره است که قابلیت تا شدن وجمع کردن بدنه را دارد. این بدین معنی است که در زمان نیاز خودروی شما خیلی کوتاه می شود و هر جایی به راحتی پارک می شود. این طرح که برای سال 2040 آماده شده است، تنها 30 درصد از یک دوچرخه بزرگتر است . تکنفره بودن این خودرو هم می تواند مشکل ترافیک و خودروهای بزرگ تک سرنشین را از بین ببرد. دیگر مردم برای جابجایی از خودروهای چند نفره بزرگ استفاده نمی کنند. 

«ادواردو دیاز» طراح این خودرو اعتقاد دارد با تولید شدن PFUV دیگر شاهد آلودگی هوا یا مشکلات ترافیک نخواهیم بود. این خودرو بسیار سبک است و جاده ها نیز عمر بیشتری خواهند داشت و هزینه های شهری نیز کاهش می یابد.

جمعه 1403/01/24 34 بازدید