عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس

عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکستمیز کردن خانه همیشه به عهده خانم ها بوده است و آن ها از وسیله های مختلفی برای اینکار استفاده می کنند ولی در طول تاریخ برای راحتی کارهای خانه دستگاه های جدید اختراع شده است که برخی مانند اتو یا ماشین لباسشویی هنوز استفاده می شوند ولی برخی تنها ایده های شکست خورده و عجیب بوده اند.به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، ابداع وسیله ای برای راحتی کارهای خانه همیشه در ذهن مخترعین بوده است تا آنجایی که آن ها توانستند دستگاهی مانند جاروبرقی را اختراع کنند ولی…

سایت دیــــبا
جدیدترین پست هاNEW!
×
اطلاعیه متن اطلاعیه را از تنضیمات بلوک های دلخواه به دلخواه تغییر دهید :)
سریال های در حال پخش +
تبلیغات

عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس

تمیز کردن خانه همیشه به عهده خانم ها بوده است و آن ها از وسیله های مختلفی برای اینکار استفاده می کنند ولی در طول تاریخ برای راحتی کارهای خانه دستگاه های جدید اختراع شده است که برخی مانند اتو یا ماشین لباسشویی هنوز استفاده می شوند ولی برخی تنها ایده های شکست خورده و عجیب بوده اند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، ابداع وسیله ای برای راحتی کارهای خانه همیشه در ذهن مخترعین بوده است تا آنجایی که آن ها توانستند دستگاهی مانند جاروبرقی را اختراع کنند ولی در این میان طرح هایی هم  بوده است که بسیار عجیب و غیر عادی هستند. 

** لباس زمین شوییکی از این وسیله های عجیب برای اولین بار در چین وارد بازار شد. این وسیله تمیز کاری در اصل یک لباس نوزاد است که در قسمت شکم و دست آن دستمال های زمین شوی دوخته شده است. در این حالت زمانی که بچه ها چهار دست و پا در خانه حرکت می کنند تمام زمین تمیز و پاک میشود. با این لباس حتی جای دست بچه نیز روی زمین نمی ماند چون او خودش آنها را تمیز می کند. 

به ادامه مطلب بروید
در ادامه مطلب:ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی

برچسبماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس ، ماشین آدم شویی ، تخت خواب اتوماتیک ، جارو برقی توپی ، جاروهای کفشی ، لباس زمین شوی ، عجیب‌ترین وسیله‌های نظافتی +عکس

** ماشین آدم شوییاگر ماشین لباسشویی وجود دارد چرا نتوان یک ماشین آدم شویی نیز داشت. این دلیلی بود تا شرکت سانیو نزدیک به 40 سال پیش به فکر درست کردن ماشین انسان شویی بیافتد. در این دستگاه شما باید از دریچه بالایی ان وارد شده و درون ماشین می نشستید. سپس دسنگاه یک چرخه شست شو را اجرا می کرد و ابتدا بدن را شسته سپس آب می کشید. در صورت درخواست این دستگاه همچنین می توانست یک ماساژ مناسب هم بدهد. در انتها شما تمیز وسرحال از دستگاه خارج می شدید. 

** تخت خواب اتوماتیکدرست کردن تختخواب آن هم زمانی که تازه از خواب بیدار شده اید یکی از سخت ترین کارهای دنیاست ولی دستگاه های خودکار در این کار می توانند به کمک شما آیند. چند سال پیش از تختی رونمایی شد که می توانست پس از بیدار شدن فرد کاملا خود را جمع و جور کند و پس از دو دقیقه این کار را انجام میداد. این تخت البته به خاطر هزینه زیادی که برای ساخت ان لازم بود هیچگاه تولید انبوه نرسید. 

** جارو برقی توپیجارو برقی ها نیز در طول تاریخ تغییرهای مختلفی داشته اند اما یکی از عجیب ترین جارو برقی هایی که تا به حال تولید شده است جاروبرقی توپی است. این جارو برقی به صورت خودکار از روی پایه جدا می شود و خانه را تمیز می کند و سپس برای شارژ به پایه خود برمیگردد. البته این جارو برقی یکی از بدترین ایده های دنیا به شمار می آید چرا که این توپ نمی تواند همه خانه را درست تمیز کند و همچنین وسیله های بسیاری را در خانه می شکند و خراب می کند. 

** جاروهای کفشی در ابتدا به لباس های کودکانی پرداختیم که خانه راتمیز می کردند اما این بار سراغ کفش های جارو برقی می رویم که به صورت شارژی کار کرده و با هر قدم شما بخشی از خانه تمیز می شود. این کفش برای هر سایزی کار می کند ولی هر چند ساعت باید شارژ شود تا بتواند کار مکش را انجام دهد. در زیر این کفش منفذهایی وجود دارد که کار مکش را انجام می دهند. 
جمعه 31 خرداد 1392 1 بازدید